KONST / Litografier / Litografier 7245664
nr 724 5664
Litografier
3 st, signerade Deteste, motivets mått: 49x39
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 7 november 2011
kl 19:59:36
150 kr
250 kr
300 kr
300 kr
350 kr